Met veel plezier brengen wij u op de hoogte van een nieuwe ontwikkeling binnen Quercus!
Al geruime tijd ontvangen wij verzoeken om naast het trainen en certificeren ook te gaan diplomeren. Zoals u misschien wel weet is diplomeren op mbo niveau niet zomaar iets. Als organisatie moet men voldoen aan wet- en regelgeving geldend binnen het mbo. Dat vraagt enorm veel voorbereiding, kennis van het mbo landschap, en ervaring. Wij doen al jaren waar we goed in zijn: cursussen en certificeren. Examineren en diplomeren is echt een andere tak van sport. Maar wij hebben goed nieuws!
Met ingang van 2021 kunnen wij ook opleiden, examineren en diplomeren tot Technicus Engineering IVWV HS LS (mbo 4). Het streven is dat werknemers van onze klanten binnen ca. 12-18 maanden hun diploma behalen middels een leren-werken constructie. De medewerker komt ca. 1 dag per week naar Quercus voor scholing en is 4 dagen werkzaam binnen het bedrijf waar hij of zij reeds werkzaam is. Deze vorm heeft voor bedrijven als voordeel dat zij gebruik kunnen maken van de leer-werk subsidie en eventuele ‘potjes’ van opleidingsfondsen gericht op persoonlijke ontwikkeling.
De capaciteit van deze opleiding tot Technicus Engineering IVWV HS LS zal maximaal 12 personen per groep zijn. In 2021 starten wij met de eerste groep. Zijn er bij u medewerkers die toe zijn aan een volgende stap binnen uw organisatie? Laat het ons weten. Wij vertellen u graag meer!